mantolama

MANTOLAMA

Dünyaca ünlü markaların ürünlerini zamanında işçilik hizmetimiz ile yapılarınızın ısı yalıtım sistemlerini ve dış görünümlerini değiştiriyoruz.

2016 ÖZEL FİYATLANDIRMA

Bu güne kadar , mantolama sistemlerinde 40 tan fazla binaya hizmet sunmuş bulunmaktayız. Bu tecrübemizi siz değerli müşterilerimizle maddi ve manevi yönde paylaşmak ve artık yıllık 40-50 binaya hizmet sunabilmek adına , yepyeni bir karar almış bulunmaktayız. Bundan sonra firmamızdan fiyat teklifi alan bina yönetimlerine sadece ölçülendirme yaparak fiyat teklifi hazırlayarak , anahtar teslim iş yapmanın ötesinde , kar marjlarını neredeyse yok denecek kadar düşürerek , firmamızdan fiyat teklifi alan her binanın dış cephe ısı yalıtımı sisteminden faydalanmasını sağlayacağız.

EN HESAPLI MANTOLAMA FİYATI NASIL OLACAK PEKİ ?

Doğal olarak , firmaların mantolama ısı yalıtım sistemindeki en büyük uğraş ve efor sarf ettikleri alan , işin ölçüm – sözleşme ve işçiliğin yapım süreçleridir. Bu süreçlerdeki saçma bürokrasi işlemlerini bir kenara bırakarak müşterilerimize çok daha geniş kapsamlı fiyat teklif dosyası oluşturarak dış cephe ısı yalıtım sistemi içeriğini daha çabuk ve detaylı olarak anlamalarını , teklifimiz sonucunda işi firmamız aracılığı ile yaptırmak isteyen bina yönetimlerine daha çabuk sözleşme ve iş yapım imkanı oluşturacağız.

100_HOUSES.pdf

 

CATALOGUE-BROCHURE.PDF