Çevre Düzenleme

AVRUPA STANDARTLARINDA ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Çevre düzenlemesi denilince akla ilk gelen uygulama, sokaklara temiz ve düzenli bir görünüm kazandıran kilit taşı uygulamasıdır. Çevre düzenlemesi sektöründe Ankara’da işini kaliteli ve profesyonelce yapan Kilit Taşı Ankara, sokaklarımızın ve caddelerimizin Avrupa standartlarında bir görünüme kavuşması için uzman kadrosu ile çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Kilit Taşı Ankara, kurulduğu 2006 yılından beri, çevre düzenlemesi alanında başta kilit taşı olmak üzere, karo uygulaması, peyzaj ve bahçe duvarı işlerinde de müşterilerine profesyonel destek vermektedir. Kilit Taşı Ankara firmasının, Keçiören ve Ostim’de iki şubesi bulunmaktadır. Almak istediğiniz hizmete ilişkin tüm soru ya da sorunlarınızda şubelerimizden birine gelerek, alanında uzman ve eğitimli personelimizden destek alabilirsiniz.

Kilit taşı uygulaması; sokaklarda asfalt uygulamasının yarattığı girintili çıkıntılı zeminde biriken kir, çöp ve suların aksine temiz ve düzenli bir görünüm kazandırılmasına olanak tanır. Çevre düzenlemesinin olmazsa olmaz uygulamalarında başta gelen kilit taşı, işinin ehli ustalarımız tarafından profesyonelce uygulanabilmektedir. Yıllar önce günlük konuşmalarda, “sevgi yolu” sokak olarak adlandırılan kilit taşlarına, günümüzde gelişmiş şehirlerin özenilerek çevre düzenlemesi yapılmış hemen hemen her sokağında rastlamak mümkündür. Çevre düzenlemesi Ankara için farklı bir anlam taşımaktadır. Ülkemizin başkenti olması nedeniyle, diğer tüm şehirlere örnek olması gereken Ankara’da peyzajı özenilmemiş park, bahçe; kilit taşı döşenmemiş sokak kalmamalıdır. Belediyelerin bu konudaki titiz çalışmaları ve Kilit Taşı Ankara’nın kaliteli uygulamaları sayesinde, Ankara örnek çevre düzenlemesi ile, gelişmiş dünya kentleri sıralamasında başlarda yer almayı hak etmektedir.

Çevre düzenlemesinde sokaklar kadar önemli olan bir diğer yapı ise parklar, bahçeler ve kaldırımlardır. Parklar ve bahçeler, şehrin kalabalığının ortasında açan kaldırım çiçekleri gibidir. İçinde bulunduğu muhite oksijen verir. Çocuklarımıza yeşil oyun alanları sunmanın lüks haline geldiği, beton binaların her caddede yükseldiği günümüzde, iç açıcı park ve bahçelerin yaratılması, iyi planlanmış bir peyzaj mimarisi ile mümkündür.

Peyzaj ve bahçe duvarı tasarım işlerinde apartman ya da binalarınızın bahçesinde fark yaratmak da sizin elinizde. Hayalinizdeki tasarımla, gerçek hayatınızdaki memnuniyet arasındaki yolda size eşlik etmek için kollarını sıvamış profesyonel Kilit Taşı Ankara ekibine bahçelerinizi de güvenle emanet edebilirsiniz. Rüya gibi bir bahçe dizaynına, korunaklı ve dekoratif bahçe duvarlarına sahip olmak için bize hayallerinizden bahsetmeniz yeterli. Uygulama bizim işimiz.

Siz de çevre düzenlemesi işlerinizi yaptırırken kaliteden ödün vermeden, işinizi uygun fiyata mal etmek istiyorsanız, Kilit Taşı Ankara ile irtibata geçin. Sizin yerinize, çevreniz için en doğru ve uygun uygulamayı düşünüp uygulayalım. Sektörel bazda en uygun fiyata satın alabileceğiniz çevre düzenlemesi hizmeti için firmamızın müşterilerine sunduğu ödeme kolaylıklarından yararlanma ayrıcalığına sahip olun.

Çevre Düzenleme İşleriniz İçin detaylı bilgi ve ücretsiz keşif bilgilendirme için

  KİLİTTAŞI ANKARA/COM  internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.