ŞAD İNŞAAT – ANKARA DEKORASYON

Dekorasyon deyince , hemen hepimizin evinde yada işyerin de yaptıracağı bir düzine iş gelmektedir. Boya badana , fayans kalebodur , su tesisatı , duvar kağıtları , parkeler gibi bir çok iş kolunda ayrı ayrı yapılması gerekenler. İster istemez bu durum birçoğumuzun gözünü korkutmakta , bu kadar iş kolu ve ustaya ayrı ayrı vakit ayırmak hepimizin ortak sorunu. Bu durumun farkında olan bizler ; Sadece Ankara’daki müşterilerimize özel ,  genel tadilat ve dekorasyon işlerinde hızlı ve alternatif çözümler üretmekteyiz.

Fark Yaratan Özgün Tasarımlar

Fark Yaratan Özgün Tasarımlar

DEKORASYON ANKARA – ŞAD İNŞAAT FARKI

  • Dekore ettirmek istediğiniz yaşam alanında ücretsiz keşif,

  • Deneyimli İç Mimarlarımız tarafından detaylı ve özenli bir ölçüm,

  • Sözleşme ve 3D tasarım sunumları,

  • Söz verdiğimiz sürede eksiksiz teslim.

ANKARA İÇ MEKAN DEKORASYONU

 

Yaşadığımız mekanların da bir ruhu olduğu, bu ruhun da karakterimizin bir aynası olduğunu kabul edersek; iç dünyamızı yansıtan bir evde yaşamak, motivasyonumuzu yükselten bir ofiste çalışmayı kim istemez ki? Elbette her güzel işin biraz zahmeti vardır. Fakat bu zahmetin start aldığı noktada, Şad İnşaat üzerinizden büyük bir yük alıyor. Bu yük nedir? Elbette KEŞİF! Başlamak bitirmenin yarısıdır, hepimizin de bildiği gibi… Ancak gelin görün ki, yapılması gereken bir işin düşüncesinin kafamıza yerleşmesi ile, o işi yapmaya karar verme arasında geçen zaman; işin hayata geçirileceği zamandan bile uzun olabiliyor bazen. Çünkü nereden başlayacağımızı bilmiyoruz. Çünkü tespit yapmak konusunda yetersiz kalabiliyoruz. Çünkü güzel olsun istiyoruz ama ne yapacağımızı, nereden başlayacağımızı bilmiyoruz. Sadece güzel olsun. Göze hitap etsin, bizi yansıtsın. Hayal edelim, olsun. Ne güzel olurdu değil mi? Olur-du değil aslında. Pek tabii olur. Siz düşünün, Şad İnşaat gerçekleştirsin. Uzman ekibi ile gelip ücretsiz keşif yapsın. Alanında eğitimli ve deneyimli,  iç mimarlar tarafından detaylı ölçüm yapılsın.  Hayalinizdeki dekorasyon ile hayata geçirilecek dekorasyon tasarlanarak size 3D sunumu yapılsın.

Bütün bunlar hayal değil, size bir telefon uzaklığında olan Şad İnşaat’ın iç mekan dekorasyonda Ankara ve Ankaralılara sunduğu eşsiz hizmetlerden sadece bir kaçı.

Şad İnşaat,  iç mekan dekorasyon sektöründe,  Ankara’da işinin ehli ve eğitimli usta, tasarımcı ve iç mimarlarından oluşan seçkin bir ekip ile çalışmaktadır. Sunulan hizmetler arasında iç mekanınızda tadilattan, bakım onarıma ve boya badana işlerine kadar en temelde ne yapılması gerekiyorsa saptanır. Ardından istenilen dekorasyon uygulamasının ince detayları işlenerek istenilen sonuca varılır. Ankara iç mekan dekorasyonda Şad İnşaat’ın müşterilerine sunduğu en temel hizmetler arasında: boya badana uygulaması, fayans ve kalebodur döşemesi, su tesisatı onarımı ya da komple yapımı, duvar kağıdı, laminat, parke uygulamaları, kartonpiyer ve alçıpan yapımı, asma tavan dizaynı ve daha pek çok ayrıcalık yer almaktadır. Ankara iç mekan dekorasyon sektöründe “siz hayal edin, biz yapalım” vizyonu ile ilerleyen ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Şad İnşaat; dizayn, yapım, bakım ve onarım sonrasında da oluşabilecek en küçük problemde müşterilerinin sadece bir telefon uzağındadır.

Yapı sektöründe, müşterilerle firmalar arasında en çok yaşanan problemlerin başında gelen “işi zamanında teslim etmeme” durumu, Şad İnşaat için uzak bir olasılık bile değildir. İşini ciddiye alan çalışanları ve çalışanlarının disiplinine güvenen yöneticileri ile Şad İnşaat, Ankara iç mekan dekarasyonunda bir çok önemli ve örnek işe imza atmıştır.  Siz de işinizi şansa bırakmayın, Şad İnşaat’ın iç mekan dekorasyon ekibi ve uygulamaları sayesinde hayallerinize bir adım daha yaklaşın.