Mantolama Faydaları

 MANTOLAMA – ISI YALITIM SİSTEMİ  FAYDALARI

 

  1. MANTOLAMA ÇOK KARLI BİR YATIRIMDIR ; Mantolama – Isı yalıtım sistemi binanıza yapacağınız karlı bir yatırımdır. Yapınızın bulunduğu bölge göz önünde bulundurularak Türkiye Standartlarına  uygun yalıtım kalınlıkları doğru tercih edilen projelerde net %60’a varan ısı tasarruf sağlamak mümkündür. Bu sayede bina geneline yapmış olduğunuz yatırımı , 2 yıl içinde amorti etmesi ile uzun vadeli karlı bir yatırım olmasını şimdiye kadar binlerce binada ispat etmiştir. 

  2. MANTOLAMA SAĞLIKLIDIR ; Mantolama – Isı yalıtım sistemi , binanızın iç ortamı ile dış duvarları arasındaki ısı dağılımını ( ısı geçişi ) kontrol altına alarak , mantolama malzemelerinin ısıl iletkenlik kat sayılarının çok düşük olması neticesinde ısı geçişini minimuma indirmektedir. Bu sayede konforlu , rutubetsiz sağlık bir ortamda yaşam imkanı tanır.

  3. MANTOLAMA UZUN ÖMÜRLÜDÜR ; Mantolama – Isı yalıtım sistemi , binanızı dış etkenlerin yağmur – kar – fırtına – çamur gibi yıpratıcı etkilerine ve yoğuşmadan kaynaklanan zararlarına karşı korur. Yapılarınızın kullanım süresini uzatır.

  4. MANTOLAMA GÖRSELLİĞİ ARTIRIR ; Mantolama – Isı yalıtım sistemi , binanızın dış cephe görünümüne Söve – Kat Silmesi – Kenar Nişleri – Krom Çıtalar gibi bir çok yardımcı aksesuarlar kullanılarak eşsiz bir görsellik güzellik kazandırabilir.