Mantolama Fiyatları Ankara

MANTOLAMADA ERKEN REZERVASYON DÖNEMİ

Günümüzde otomotiv , oteller ve turizm sektöründeki erken rezervasyon fırsatlarını sizin için mantolama sektöründe sunan ilk firma olarak , hizmetlerimize 2019 yılında daha yoğun olarak devam edeceğimizi bildiririz. 

Erken Rezervasyon Fiyatımız ; 1 metrekare 5 cm kalınlık 16 danse yoğunluktaki eps mantolama sistemi için sadece 70 TL olarak fiyatlandırılacaktır. Fiyatlandırma 2019 yılı için sözleşme imzaladığımız tüm tarihlerde geçerli olacaktır. Ayrıca sözleşme imzalanması ile birlikte bina yönetimlerinden hiçbir ücret talep edilmeyeceği gibi  ; iş başlamadığı müddetce istediğiniz zaman sözleşmeyi tek taraflı fesh etme hakkıda bina yönetimine sunulacaktır. 

Mantolama Fiyatları Ankara – Mantolama M2 Birim Fiyatımız 2018-2019  yılı için  70 TL 

Şad İnşaat olarak , mantolama fiyatları ve uygulama konusundaki başarımızı , siz değerli müşterilerimize daha uygun fiyatlarla sunabilmek için elimizden geldiği kadar , ürün ve kalifiye işçilik maliyetlerini iyileştirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda 2016 yılı mantolama fiyat çalışmalarımızda ERKEN REZERVASYON yaptıran , 2015 bitmeden sözleşme imzalayarak 2016 yaz sezonunda işinin yapılması için gün alan , bina yönetimlerine sabit fiyat garantisi sunuyoruz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

Mantolama M2 Birim Fiyatları aslında , siz değerli müşterilerimize çok net sunulmuş bir bilgi değildir. Çünkü mantolama yüzey ölçümünü teklif dosyası sunduğumuz bir çok binada , firmaların farklı farklı çıkardığını bizzat görmüş bulunmaktayız. Aynı bina için x firma 800 metrekare alan hesabı çıkarırken , y firması 1000 metrekare alan hesabı çıkarabiliyor. Bu yüzden dolayı , mantolama metrekare birim fiyatından ziyade müşterilerimize tavsiyemiz ; Mantolama yaptıracağınız alanın ölçümü aldırın , kullanılacak malzeme ve yapılacak işlerin detaylı listesini çıkarttırarak götüre bedel iş teslim fiyatı toplayınız.

Mantolama M2 Birim Fiyatları

Yukarıda yazılanların haricinde düz bir alan yada genel bilgi amaçlı olarak , mantolama m2 birim fiyatı hakkında bilgi sahibi olmanız için aşağıda birkaç marka ve karma paketlerin mantolama birim fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.