Şad İnşaat Ayrıcalıkları

BİZİ SEÇMENİZ İÇİN BİRÇOK NEDENİMİZ VAR !

ŞAD İNŞAAT ’ın ısı yalıtımı – mantolama sistemi uygulamalarındaki yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal yapısı ile sektöre kalıcı çözümler getiren gücünü siz de keşfedin…

Ücretsiz Keşif;  Alanında uzmanlaşmış personellerimiz tarafından profesyonel hesaplama teknikleri yardımıyla gerçekleştirilir ve konutlarınızın detaylı doğru ölçümlerine ulaşmanız sağlanacaktır.

Keşif ve detaylı metraj çalışmalarımız ile birlikte, mantolama sistemi uygulama sürecinin tamamında farkımızı hissedeceğiniz ek hizmetler ŞAD İNŞAAT müşterisi olmanın keyfini yaşatacaktır.

Uygulama sırasındaki süreçlerine göre sıralanmış ŞAD İNŞAAT ayrıcalıkları;

termal kamera1 – TERMAL KAMERA ÇEKİMİ

Termal kameralar ile sözleşme imzalamış olduğumuz binalarda işe başlamadan önce görüntü alarak mevcut yüzeylerdeki ısı kaybının oluştuğu noktaları görerek , ısı yalıtımı sonunda tekrar termal görüntüsü alıp bu noktalardaki ısı kayıplarının kayboluşunu sizlere belge ile isbat ediyoruz.

danışman2 – YALITIM DANIŞMANLARINDAN TEKNİK DESTEK

BAUMİT – POLİSAN – WEBER – FİLLİ BOYA gibi markaların danışman desteği sayesinde belirli bir gün ve saatte binanızda veya firma adresimizde tüm apartman sakinlerine konu hakkında geniş bilgi vererek yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Gerçekleştirilecek mantolama uygulamalarının tüm adımlarında şantiye şeflerimiz ve yalıtım danışmanlarımız tarafından ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği alabilir, konutlarınıza değer katacak ve konfor seviyesini arttıracak uygulama ürünleri ve hizmetleri hakkındaki önerilerini talep edebilirsiniz.

hukuk3 – HUKUKİ DANIŞMANLIK

Bina yönetimi ile firmamız arasındaki hukuki işlemlerin yanı sıra bina /site yönetimi içindeki anlaşmazlıklar gibi durumlarda , firmamız çalışmakta olduğu hukuk müşavirliği yetkililerinden bina yönetimi adına destek almaktadır.

MÜŞTERİ4 – MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 

Isı yalıtımı – Mantolama sistemi işinizin yapım ve teslim sürecinden sonrada istediğiniz zaman firmamızdan , ısı yalıtım sistemi ile ilgili detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Bizim için önemli olan %100 müşteri memnuniyetidir. 

3d5 –  BİLGİSAYAR ORTAMINDA 3 BOYUTLU RENKLENDİRME & TASARIM 

Olacakları Anlatmak Zordur ama ; Göstermek Çok Kolay 

Sözleşme imzaladığımız binalarda bilgisayar ortamında renklendirme ve çizim hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimizden , firmamız ile sözleşme imzalamış tüm bina yönetimleri faydalanmaktadır. Bunun haricinde fiyat teklifi aşamasında 3B tasarımı oluşturmuyoruz lütfen bu konuda bize de hak veriniz. Çünkü firmamızdan aylık 15-20 civarında bina mantolama yaptırmak için yada bilgi amaçlı fiyat teklifi istemektedir. Elimizden geldiği kadar tüm müşterilerimize ve firmamızdan teklif isteyen bina yönetimlerine , ölçüm – keşif – detaylı bilgilendirme konusunda yardımcı olmaktayız.

planlama x6 – PLANLAMA

Neyin , ne zaman , nasıl , kimlerle , ne şekilde yapılacağı, kısacası planlamaya önem veriyorsanız doğru adrestesiniz demektir. 

ŞAD İNŞAAT olarak bu güne kadar , işlerini teslim etmiş olduğumuz hiçbir binada eksik iş veya gecikmeden dolayı problem yaşamadık. ŞAD İNŞAAT teknik kadrosunda bulunan planlama uzmanları çalışmalarını, binanızda yapılacak ısı yalıtımı – mantolama sistemi uygulamasının sorunsuz ve doğru zamanlama diliminde ilerleyerek ; kat maliklerinin uygulama sırasında hissedebilecekleri rahatsızlıkları en aza indirebilmek için yürütürler.
Mantolama yapım sürecinin organizasyonu büyük bir uzmanlıkla oluşturulur , gerekli önlemler alınır, dolayısıyla ŞAD İNŞAAT ısı yalıtımı – mantolama projeleri zamanında ve herhangi bir aksaklık yaşanmadan tamamlanır.

ŞAD İNŞAAT , Ankara’da 5-6 binada ısı yalıtımı – mantolama projesini aynı anda yürütebilecek kapasite ve imkanlara sahip tek markadır.

Untitled-17 -YETERLİLİK BELGESİ SAHİBİ YALITIM USTALARI

ŞAD İNŞAAT olarak bu konudaki fikrimiz ve duruşumuz ; inşaat sahamıza , yoldan geçen – eli kazma kürek tutan – yaşı küçük – kaçak mülteci  – v.b sıfatlardaki insanları asla sokmayız. Çalıştırdığımız personellerimiz mutlaka, alanında en az 5 yıl deneyimli – yapmış olduğu ustalığa ait çalışma izni – belgesi olan, firmamız yada alt taşeron firmalarımız tarafından sgk ( sosyal güvenlik primleri ) yatırılmış kişilerden oluşmaktadır.

ŞAD İNŞAAT her yıl markalaşmış büyük firmaların POLİSAN – FİLLİ BOYA – WEBER  gibi yıl içerisinde gerçekleştirdiği usta konferansları ve Usta Eğitim programlarına mutlaka bünyesindeki personelleri göndererek , ustalarının sektörel yönelim ve yeniliklerden haberdar olmalarını sağladığı gibi, yalıtım sektöründeki en yeni ve doğru bilgileri , uygulama tekniklerini öğrenmelerini sağlamaktadır.

Yüzlerce usta arasından ciddi elemeler yapılarak , önemli gördüğümü bazı kriter göz önünde bulundurularak seçilen ŞAD İNŞAAT yalıtım ustaları,İZODER ve T.C   M.E.B  tarafından verilen mesleki yeterlilik belgelerine sahiptir.

ŞAD İNŞAAT , yalıtım ustalarının mesleğini icra etmek için yeterlilik belgesine sahip olmasını ,sektörde yaşanan tüketici mağduriyetlerinin önlenmesi olarak görmektedir.

iş güvenliği8 – İŞ GÜVENLİĞİ & ALL RİSK KASKO

Yalıtım uygulamalarında ŞAD İNŞAAT’ ın ilk önceliği çalışanların & bina sakinlerinin güvenliğidir ! 

İnşaat sektörünün hemen her alanında olduğu gibi ; Isı yalıtımı ve mantolama uygulamaları sırasında iş kazalarının olasılıkları göz önünde bulundurulmalı ve gerekli tüm önlemler alınmalıdır. Binanızda olası bir iş kazası meydana geldiğinde işveren olarak konut yönetimlerinin de sorumlulukları bulunur. ŞAD İNŞAAT, uygulama sırasında çalışacak tüm personelin sigortalı olması ( sgk ) ve benzeri gibi proje başlangıcında kendine düşen yükümlülüklerin haricinde, yasal açıdan konut yönetici & yönetimlerinin payına düşen sorumlulukları da üstlenir.

ŞAD İNŞAAT  işveren mali sigortası ( ALL RİSK KASKO ) olarak adlandırılan ve iş kazaları için düzenlenen özel bir kasko – sigorta sayesinde alacağınız risk en aza indirgenir. Ölümle sonuçlanabilecek olası bir iş kazası durumunda her bir personel için ; 350.000 TL ‘ye kadar tazminat ödemesi alınabilecek sigorta poliçeleri satın almaktadır.

İş kazalarının haricinde binanızın çevresindeki insan ya da araçlarda meydana gelebilecek büyük-küçük tüm hasarlara karşı ŞAD İNŞAAT, bina yönetiminin sorumluluğunu üstlenecek , mağduriyeti ortadan kaldıracak tedbirler alır. 2 yıl süreli kasko ve diğer farklı sigorta güvence poliçeleri ile içiniz rahat olsun.

 visa9 – FİNANS & ÖDEME TOPLAMA

En Güzeli Her Daire Kendi Ödemesini Yapsın Yönetim Risk Almasın !…. 

ŞAD İNŞAAT finans ekibi, konut yönetimlerinin en büyük çilesine son vermiştir. Kat malikleri ile tek tek görüşüp hisselerine düşen ödemeleri ister ev isterse iş adreslerinde belirlemiş olduğu ödeme şekli ile ( kredi kartı – banka kredisi kullanımı ) tahsil etmektedir.

Bina yönetimi olarak tek yapmanız gereken ; karar defterinde firmamıza yetki vermek, ve konut sakinlerinin iletişim bilgilerini firmamıza teslim etmektir.

garanti10 – İŞÇİLİK VE MALZEMEDE GERÇEK GARANTİ

Bizce Varoluş ve Sürekliliğin Ön Şartı Yapılan İşin Arkasında Durabilmektir.

BİZCE ; BELGE YADA SÖZ DEĞİL ? – MAĞDURİYETİN GİDERİLMESİDİR GARANTİ ! 

Konut yöneticilerinin en çok mağdur olduğu konuların başında uygulama sonrası muhatap bulamama konusudur. Bunun bizlerce sitemli olan kısmı ; bazı konut yöneticilerinin yaptıracağı iş için ; Kullanılacak ürün ve fiyatlandırma kısmının çok önemli olmasıdır. Şunu unutmayalım ki ; aynı ürün/hizmet düşük fiyatlarla satılıyorsa orada problem kaçınılmazdır.

Konut yönetici ve yönetimlerinin mağdur olduğu önemli sorunlardan biri de mantolama uygulaması sonrası , herhangi bir sorun oluştuğunda iş yaptırdıkları firmalarda muhatap bulamama konusudur. ŞAD İNŞAAT, müşterilerinin bu sorunu ortadan kaldırmak için kurulduğu günden beri öncelikleri arasında görür. Binanızda yapılan tüm uygulamalar ŞAD İNŞAAT ile gerçek bir garanti altına alınır. Söz konusu garantiniz, seçeceğiniz ısı yalıtım paket sistemine bağlı olarak 10 yıla kadar uzatılabilmektedir.

Profesyonel mantolama uygulamalarımız referanslarımız ve  tüm yalıtım sektörü tarafından kabul edilen ve işçiliğine yalıtım markaları tarafından kefil olunan ŞAD İNŞAAT, bu özelliği ile yalıtım sektöründe en iyi firmalardan biridir.

  ekb11 – ENERJİ KİMLİK BELGESİ DANIŞMANLIĞI

Enerji Kimlik Belgesindeki ; enerji verimlilik sınıfının yüksek olması konutların değerini artırmaktadır. Enerji kimlik belgesinde üst sınıfta yer alması istenilen binalarda belli revizyonların yapılması şarttır.

ŞAD İNŞAAT, mantolama yapacağı binalarda , yönetimden bina mimari ve mekanik projesi – bina yapım ruhsatı gibi gerekli evrakları alarak , mevcut enerji verimlilik sınıfını hesaplar ve uygulama sonrası konutlarının hangi enerji verimlilik sınıfında olacağını yönetime sunar. Mantolama işlemi bitirildiğinde EKB belgesini vaad etmiş olduğu sınıfta yetkili mühendislik firmalarından çıkartarak bina yönetimine teslim eder. Bu belgeyi her bina yönetimine 2 nüsha olarak teslim etmekteyiz. Belgenin birinin bina girişine görünebilecek bir yere asılması , diğerinin yönetimde saklanması gerekmektedir.

12 – TÜM İŞLERİNİZ İÇİN TEK MUHATAP

Örneğin ; Bina çevresine kilitli parke taşı yapıtıracaksınız , veya mantolama işiniz yapılırken bina çatısındaki yatay olukları değiştireceksiniz. Binanızdaki her iş için ayrı ayrı firma yada şahıslarla çalışmak yerine ; ŞAD İNŞAAT ile çalışarak  ihtiyaç duyacağınız birçok uygulama ve inşaat işinizi  kalıcı çözümlere kavuşturabilirsiniz.

ŞAD İNŞAAT ısı yalıtımı – ve ek uygulamalar gibi paket çözümleri ile yapılara, malzeme ve işçilik dahil anahtar teslim hizmet sunar.