Şirket Profili

ŞAD İNŞAAT

420 png

2009 Yılında dış cephe izolasyonu , ısı yalıtımı öncelikli olmak üzere çatı aktarma ve tadilatı , iç ve dış cephe boya badana alçı kartonpiyer, drenaj ve su izolasyonu ,çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulmuş olan ve oluşturduğu güçlü altyapısı ile sağladığı  yenilikçi çözümler sayesinde sektörde müşterilerinin güvenini kazanan ŞAD İNŞAAT , üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2013 yılı itibariyle ANKARA’da sektörün en önemli firmalarından biri olmuştur.

ŞAD İNŞAAT ‘ ın dış cephe mantolama sistemleri uygulama alanına yeni bir boyut kazandırması , yenilikçi yapısı ve çevreci çözümleri ile uygulamaya sırasındaki dikkat ve özeni bir çok firma tarafından taklit edilmeye başlanmıştır. ŞAD İNŞAAT  geçmişteki tüm müşterilerini kurumsal hafızasına kayıt ederek , müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalıştığı gibi , alışverişten dostluğa bir köprü oluşturmayıda başarmıştır.

Gerek uygulama şekli , gerekse kullanılan ürünlerin niteliği dolayısı ile dış cephe mantolama işlerinizde hemen hemen tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzemesi ve bu durumun müşterilerimizi olduğu kadar bizleri de rahatsız etmektedir. ŞAD İNŞAAT bu yüzden dolayı geliştirmiş olduğu Bilgasayar Ortamında Renklendirme & Projelendirme alt yapısı sayesinde binalarınız da daima farklılık yaratmayı başarmıştır.

VİZYONUMUZ

Sürekli olarak yenilenmek ve işimizi her geçen gün daha ileriye taşımak , gelecekte var olmak.

MİSYONUMUZ

Karşılıklı Güven ve insan odaklı yenilikçi bakış açımız ile;

Mantolama sürecini iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla,
Müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap verir,
Çalıştığı tüm insanlar tarafından takdir edilen,

Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam standartlarını yükseltmek için tüm gücüyle çalışır.

DEĞERLERİMİZ

Sevgi & Saygı
Birlik & Beraberlik
Daima Gelişim
Farklı Olmak
Takdir Edilmek
Çevreye Duyarlı Olmak

ŞAD İNŞAAT

Manotlama Ankara , 2016 yılı hedefimiz toplam 50.000 m2 mantolama yapmaktır.  Hemen her yıl hedefimize çok rahat ulaşmaktayız. Firma prensibi olarak , yıllık hedefimize ulaştığımız anda yeni gelen mantolama işi tekliflerini ya bir sonraki yıla bırakıyor yada yapmıyoruz. Her gelen mantolama işini alıp , bina yönetimini ve firmamızı zor durumda bırakmak bizce kesinlikle yanlış ve ticari ahlaktan çok uzak bir davranıştır….

Manotlama Ankara denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri oluşumuzu , teknoloji ve inşaata getirdiklerini yakından takip ederek , kaliteli personel çalıştırıp , piyasadaki en iyi ürünleri kullanarak başarılı işler yapmamıza , kendimize , çalıştığımız tedarikçi firmalara ve müşterilerimize güvenmeye borçluyuz.

Ankara’da 40 dan fazla binanın dış cephe mantolama işlerini başarı ile teslim etmiş bulunmanın haklı gururu ile siz değerli müşterilerimize mutlaka bulunduğunuz semtte size yakın referanslar sunmaktayız. mantolama referanslarımızı sitemizin galeri bölümünden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

2016 yılının herkese sağlık , mutluluk ve başarılar getirmesi dileğimle,

Saygılarımı sunarım.

ŞAD İNŞAAT
YUSUF ZİYA ŞAD